Hakkımızda

Firmamız, 1980 yılında ilk İstanbul / Zeytinburnu’nda faaliyete başlamıştır. 3 Firmamızla  birlikte 1990 yılından sonra yaptığı mevcut faaliyetlere artı olarak pazarlama sahasını genişleterek, Isıtma ve Soğutma ürünlerinde aktif olarak toptan fiyattan perakende satışlara başlamıştır. Toplamda 40 yıldan beri firmamızın ürün çerçevesini her geçen gün genişletmekteyiz. Genel olarak Isıtma ve Soğutma olmak üzere iki ana başlığa hitap ederek, sattığımız ürün çeşidi ile “İnsanların gündelik hayatlarını daha kolay ve daha güzel bir hale getirmek için” verdiğimiz çaba, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını gün ve gün takip etme sorumluluğunu da beraberinde getirmektedir. 2009 yılı itibariyle e-ticaret sektörüne açılarak Kombi Toptancısı adı altında, güvenli hizmet sağlamak için hizmet ettiğimiz iki başlık altında ürünlerimiz güvence ile satılmaktadır.

İnternet sektörüne girmemizle birlikte kurucularımızdan Bekir Aydoğdu ve Murat Aydoğdu sektörün ilklerinden olmakla birlikte Bekir Aydoğdu sektöre yön veren isimler arasına girmeyi başarmıştır. Hedeflerimiz ve amaçlarımız doğru yönde ilerlerken dev bir ekibimiz ile 7/24 destek operasyonu sürdürmekteyiz.

Sektörde onlarca ürünü ve ürün çeşitliliğini ve bir çok markayı tedarikçilerimizle sizlere ulaştırmaktayız. Bireysel Isıtma Sistemleri Kombi, Radyatör, Soba, Yerden Isıtma Malzemeleri, Mekanik ve Endüstriyel Ürünler, Klima, Boru ve Ekleme Malzemelerini müşterilerimize sunmaktayız.

Bultaş Yapı olarak sektördeki meslektaşlarımıza ve topluma karşı sorumluluklarımızı her zaman bir adım önde tutmaktayız. İçinde yaşadığımız topluma ve temel değerlerine saygılı bir biçimde çalışmayı çalışanlarımız ve kurucularımız ile birlikte sürdürmekteyiz.  Sistematik eğitim programları ile çalışmalarımızın devamlılığını sürdürmekle beraber bu sayede tecrübelerimizi ve bilgi ve birikimimizi genç kuşaklara aktarıyoruz. 

Bultaş Yapı her zaman dürüst esnaf, doğru esnaf felsefesiyle yola çıkmış bu yolda yasalara ve ahlaki kurallara saygılı olmayı, adil ve dürüst çalışmayı benimsemiştir.

Başarımızı personelimize ve müşterilerimize borçluyuz, Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır