Kombiler » Tam Yoğuşmalı Kombiler
  • Buderus Gb022i24 Kd Yoğuşmalı Kombi (20.726 Kchal/h)

Buderus Gb022i24 Kd Yoğuşmalı Kombi (20.726 Kchal/h)

Yeni Ürün
Marka: Buderus
Stok Kodu: 7736901492
Buderus GB-022i-24 KD Yoğuşmalı Kombi, Logamax plus GB022i kanıtlanmış kalitesi ile tüm bileşenleri son derece uzun ömürlüdür. Yoğuşmalı kombi fiyatları açısından da oldukça uygundur.
İnternete Özel Fiyat:
5,509.81 TL
Ürün Seçenekleri
Montaj İster Misiniz? :
Sepete Ekle
Kombi Toptancısın’da sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye’deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır, Uluslararası markaların sadece Türkiye için üretilen veya özelleştirilen ve yetkili servislerin ülke garantisi sağladığı modelleri sizlere sunulmaktadır.

Buderus Logamax Plus GB022i 24KW Yoğuşmalı Kombi 20.000Kcal 
 

24 kW ısıtma ve 26 kW sıcak kullanım suyu kapasitesi 

Buderus Yoğuşmalı GB022i W size konfor ve yüksek verimlilik sunar. 

Logamax Plus GB022i W'nin modülasyonlu brülörü kendisini maksimum gücünün %20'si ve %100'ü arasında bir aralıkta otomatik olarak anlık ısı ihtiyacınıza uyarlar. Böylece cihaz, tam kapasiteye ihtiyaç duymadığınızda da verimli çalışır. Sonuç %94'e kadar mevsimsel enerji verimliliği (ErP direktiflerine göre).

 

Mükemmel izolasyonu sayesinde çok düşük bir ses seviyesine sahiptir. Başka bir ifadeyle Logamax Plus GB022i W fısıldayarak ısıtır. Böylece Buderus'un yüksek kalitesi evinizde yüksek yaşam kalitesi sağlar.

 

Buderus GB022i W, kolay anlaşılır bir kullanım paneline sahiptir. Bu sayede kılavuz olmadan da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Öne Çıkan Özellikleri

 

* 24 kW ısıtma ve 26 kW sıcak kullanım suyu kapasitesi 
* Geniş modülasyon aralığı ile çok düşük ısı ihtiyaçlarında bile verimli çözüm, 1:5 Modülasyon 
* Yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek verimli, ErP enerji verimliliği 94% 
* Çok sessiz, ErP ses gücü seviyesi 45 db(A) 
* Kompakt boyutlar (konvansiyonel cihaz ölçülerinde) 
* Yeni kullanıcı arayüzü, yeni nesil LCD ekran

 

Yeni Tasarım, Kompakt Ölçüler, Kolay Kullanım

 

 

Yeni nesil yoğuşmalı GB022i W konvansiyonel cihaz boyutlarında oldukça kompakt dizayn edilmiştir ve hafiftir. Yeni akıllı askı aparatı ve yüksek baca atış mesafelerine sahip olması da hem montaj esnasında hem de montaj yeri bulmakta kolaylık sağlar. Cihazın 7 tuşlu yeni kullanıcı arayüzü ve yeni nesil LCD ekranı sayesinde kullanımı çok basittir.

 

Yüksek Verim, Geniş Modülasyon Aralığı ve Düşük Enerji Kullanımı

 

 

Eşanjör tasarımında ısı bloğu yenilenmiş ve 94% ErP verimine ulaşmıştır. Bununla beraber yeni venturi tasarımı kullanılmış ve 1:5 modülasyon oranına ulaşılmıştır. Yani cihaz ihtiyaç olmaması durumunda kendini kapasitesinin 5?de 1?i kadar kısabilmekte böylece boşuna gaz tüketimi yapmamaktadır. Eşanjör temizliği oldukça kolaydır.

 

Çok Sessiz

 

 

24 kW maksimum mahal ısıtma kapasitesinde sadece 45 db(A) ses gücü seviyesine (ErP tarafından ölçülen ses değeri) sahiptir. Bu yönü ile piyasada eşsizdir.

 

Kolay Servis Edilebilirlik

 

 

Cihaz sökülebilir yan panellere sahiptir bu da cihaza müdahale için daha fazla alan olması anlamına gelir. Cihazın kapağı açıldığında tüm komponentlere cihazın ön tarafından ulaşılabilmektedir. Bu yönü ile kolay servis edilebilirliğe sahiptir. Ayrıca doldurma musluğu vanası çevirme aparatını güçlendirmek için bir plastik destek parçası eklenmiştir.

 

ErP Uyumlu Pompa ve Dış Havaya Bağlı Çalışma Özelliği

 

 

Buderus GB022i W Yoğuşmalı Kombi'de frekans sürücülü (modülasyonlu ? ErP uyumlu), düşük elektrik tüketimine sahip pompa bulunmaktadır. Ayrıca oda kumandası olmadan direkt elektronik karta takılan dış hava sensörü ile dış havaya bağlı işletim yapabilir.

 

Arttırılmış Baca Mesafeleri

 

 

Logamax Plus GB022i W kombilerin arttırılmış baca mesafeleri montaj yeri için esneklik sağlar.


Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Kombi Toptancısı sorumlu tutulamaz. Üreticilerin, ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.
Havale / EFT :

5,509.81 TL


Tüm Bankalara Özel Taksit Seçenekleri

 

Satın almış olduğunuz ürünlerlerde kargo işlemleri ödeme yapıldıktan sonra max 2 iş günü içerisinde başlatılmaktadır.

Ürünlerin hasar almaması için kargo ücreti kapıda ödemeli bir şekilde firmamız tarafından gönderilmektedir.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

İlgili Ürünler


MarkaClick E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır